Profil firmy

Charakteristika společnosti NETic spol. s r.o.

Společnost NETic spol. s r.o. byla jako společnost s ručením omezeným založena v květnu roku 1991.
Původně měla společnost čtyři zaměstnance, v současné době má 18 pracovníků. Z toho 14 odborných pracovníků pro servisní a poradenskou činnost. Vybavení pro servisní činnost tvoří 11 aut, měřící přístroje, logický analyzátor, osciloskop a náhradní počítačové díly. Základní jmění činí 342.000,- Kč. Firma sídlí ve vlastní budově provozovny na ulici Traubova  č. 12, Brno.

Základní filosofií naší firmy je poskytnout zákazníkům v oblasti výpočetní techniky komplexní služby. Naše činnost proto zahrnuje odbornou poradenskou službu pro hardware i software, kompletaci prodávaných počítačů podle přání zákazníka, záruční i pozáruční servis a školení uživatelů, instalaci a servis počítačových sítí.

Firma se zaměřila na problematiku lokálních počítačových sítí, jejichž instalace výrazně rozšiřuje možnosti personálních počítačů. Provádíme analýzy, projekty, poradenství až po konečnou realizaci počítačových sítí pro nerůznější typy provozů. Naši technici Vám síť kompletně nainstalují a oživí. Zaškolíme uživatele sítě. Speciální nabídkou naší firmy jsou kursy pro správce počítačových sítí NetWare a Windows NT.

Jsme zaregistrováni jako Authorized Reseller např. u firem Hewlett Packard, Cisco Systém, Compaq, 3Com, Novell aj. U firem Hewllet Packard a Cisco Systém jsme také zaregistrováni jako Sales Professional.

V centru naší pozornosti je také software firmy Microsoft. Jsme jedním z Microsoft Certified Solution
Provider
 nabízejících nejen školení (MS Word, MS Excel, MS Access a operačních systémů, tj. MS Windows, a MS Windows NT), ale i programová řešení v prostředí MS (SQL, ACCESS, VISUAL BASIC). V současné době naši  školitelé jsou držiteli titulů: MCT (Microsoft Certified Trainer), MCPS (Microsoft Certified Product Specialist ) a MCSE (Microsoft Certified Systems engineer). V oblasti Novellu pak Certified Novell Engineer.