Produkty a služby
 Technická podpora
 Programový servis

TECHNICKÁ PODPORA

V oblasti hardwaru Vám můžeme nabídnout širokou škálu počítačů a periferií, kde si jistě vyberete, ať už budete požadovat vysoce výkonný systém nebo běžnou techniku v příznivé ceně. Při výběru Vám naši odborní pracovníci ochotně poradí. Osobní počítače můžete u nás získat i formou pronájmu nebo leasingu, podrobné informace o podmínkách těchto forem nákupu Vám rádi poskytneme. Vzhledem k dobrému technickému zázemí může naše firma nabízet rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis prodávaných počítačů.

Pro náročné zákazníky dále dodáváme počítače a tiskárny firmy Hewlett Packard, Lenovo, Asus, Acer ap.. Naši technici se neustále vzdělávají a doplňují si stále nové informace. Pokud budete mít zájem o počítače v nižších cenových relacích, budete zcela jistě spokojeni s počítači NETic. Tyto počítače sestavované našimi techniky z komponent spolehlivých dodavatelů mají vynikající poměr výkonu a spolehlivosti vzhledem k ceně. Na všechny prodávané počítače poskytujeme záruku minimálně 2 roky, u některých typů dokonce 3 roky.


PROGRAMOVÝ SERVIS

  • instalace a správa sítí
  • konzultace, poradenství a analýzy v oblasti IT
  • prodej vlastních aplikací

Zájemcům o koupi softwaru můžeme posloužit širokou nabídkou softwaru značky Microsoft, kde vyniká zejména česká verze uživatelsky velmi přívětivého grafického systému Windows 10. Tento systém se už i v naší republice stává standardním vybavením počítače. Firma Microsoft ovládající značné procento světového trhu dosahuje svých úspěchů mimo jiné i tím, že maximálně podporuje vývoj národních verzí svých produktů. Můžete už získat české verze po celém světě používaného textového editoru Word for Windows, oblíbeného tabulkového procesoru Excel a dalších. V rámci balíku MS Office Professional je také databázový systém MS Access.

Nabízíme samozřejmě také nové síťové produkty firmy Microsoft, tj. síťové operační systémy Windows 10 a Windows 2019 Server, pomocí kterých je možno vytvořit lokální počítačové sítě vyhovující nejrůznějším požadavkům zákazníka. Naši odborní pracovníci Vám podají podrobné informace o jednotlivých typech softwaru a jejich možném využití.

Můžeme vyhovět i zákazníkům, kteří u počítačových sítí dávají přednost systémům firmy Novell, neboť jsme u této firmy registrováni jako Authorized Reseller. Nabízíme nejnovější verze síťových operačních systémů NetWare i různé přídavné produkty do těchto sítí, jako např. systém pro elektronickou poštu, propojení s jinými typy sítí a řadu dalších. Zajišťujeme kompletní dodávku počínaje návrhem sítě, přes instalaci kabeláže a softwarovou instalaci až po zaškolení obsluhy. Dodáváme vysoce výkonné servery, které zvládnou provoz i ve značně zatížených sítích.

.NET 4 Kromě obecného softwaru dodáváme i aplikační software. Při vytváření softwaru používáme technologií Visual Studio 6.0,  Visual Studio 2010  (Windows Forms Applications, ASP.NET Web Applications - programovací jazyk Visual Basic), VBA MS Office (Access, Excel, Word), SQL Server, SharePoint Server. Jsme připraveni poradit Vám s výběrem pro Vás nejvhodnějšího programového vybavení, pomoci s instalací, se zaškolením obsluhy. Budeme se Vám věnovat, dokud to nezvládnete sami.


nahoru